Bawmy się i pomagajmy – bal charytatywny

“Dajmy im szanse na samodzielność ” Takie hasło będzie myślą przewodnią IV wilkszyńskiego balu Charytatywnego, na który serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy balu – nieformalna grupa “Samopomoc sąsiedzka” z Wilkszyna – tegoroczną ISKIERKĘ POMOCY postanowili zadedykować czteroletniemu Władziowi z Wilkszyna i dwuletniej Jagódce z Pisarzowic . Dodatkowo część funduszy zebranych podczas balu, organizatorzy chcą przeznaczyć na wyposażenie warsztatu młodych majsterkowiczów z domu dziecka.
Bal odbędzie się w sobotę 3 lutego 2024 roku o godz. 19.00 w Restauracji “Kredens” przy ul. Marszowickiej 12 w Wilkszynie. Wykwintna kuchnia oraz miła obsługa gwarantowana. Dobra energia i pozytywne utwory popłyną w muzyce na żywo i nie tylko. Koszt udziału – 490 zł od pary, 245 zł od osoby. Zapisy na bal odbywają się telefonicznie: 513 311 598.
Już teraz organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom z naszej społeczności za wsparcie. Nawet jeśli nie możesz wziąć udziału w balu, możesz dołączyć do pomocy.
Każdy kto chciałby przekazać przedmiot (np. voucher na usługi, bon podarunkowy, rękodzieło itp) do konkursów i licytacji proszony jest o kontakt z Małgosią – nr tel.727 660 014
Całkowity dochód wesprze cel tegorocznego balu.