Bawmy się i pomagajmy – bal charytatywny

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią do Wilkszyna powraca bal charytatywny ISKIERKA POMOCY. Trzecia jego odsłona odbędzie się w sobotę 4 lutego w Restauracji “Kredens” w Wilkszynie. Zapraszamy do udziału! Obowiązują zapisy.

Organizatorzy balu – nieformalna grupa “Samopomoc sąsiedzka” z Wilkszyna – tegoroczną ISKIERKĘ POMOCY postanowili zadedykować panu Tomaszowi Szeptyckiemu z Pisarzowic, który od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą – stwardnieniem zanikowym bocznym, w skrócie SLA. “To potwór, który zabiera z dnia na dzień władzę nad całym ciałem… Jest jeden, niestety bardzo kosztowny sposób, by choć trochę go zatrzymać […]. Zbieramy pieniądze na rehabilitację oraz sprzęt rehabilitacyjny, leki i suplementy diety, a także dostosowanie przestrzeni, w której tata żyje” – pisze na stronie siepomaga.pl syn pana Tomasza, Maksymilian. Doskonałą okazją do pomocy panu Tomaszowi będzie udział w balu, z którego dochód przeznaczony zostanie na jego leczenie. Więcej o panu Tomaszu i formach pomocy innych, niż udział w balu TUTAJ.

Bal odbędzie się w sobotę 4 lutego 2023 roku o godz. 20.00 w Restauracji “Kredens” przy ul. Marszowickiej 12 w Wilkszynie. Smakowite potrawy i desery z dbałością zostaną przygotowane w restauracji i będę serwowane m.in. w formie szwedzkiego stołu i nie tylko. Przewidziano trzy posiłki gorące, przekąski, napoje, kawę, herbatę i ciasta. Alkohol będzie do nabycia w barze w cenach sklepowych. O profesjonalną oprawę muzyczną i dobrą zabawę zadba Grzegorz Markocki. Koszt udziału – 390 zł od pary, 195 zł od osoby. Zapisy na bal odbywają się telefonicznie: +48 513 311 598.

W trakcie balu każdy będzie miał możliwość wsparcia pana Tomasza, któremu bal jest dedykowany.

Serdeczne podziękowania organizatorzy składają lokalnym – i nie tylko – przedsiębiorcom, usługodawcom, rękodzielnikom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w to dzieło.