Noc Świętojańska w Wilkszynie

25 czerwca w Wilkszynie zapowiada się magiczny dzień, wieczór oraz noc.
Nie zabraknie atrakcji oraz dobrej zabawy.
Jak co roku Kwiaciarnia Niezapominajka zaprosi dzieci oraz młodzież do lasu mokrzańskiego na poszukiwanie kwiatu paproci. Tajne mapki oraz szczegóły gry terenowej będą czekały na młodych poszukiwaczy przygód w kwiaciarni już od godziny 10.00.
Dla pierwszych czterech osób, które znajdą kwiat paproci, Przystanek Smaków Wilkszyn ufundował zaproszenia na dowolną pizzę. Nagrody pocieszenia dla pozostałych osób, ufundował sklep Gama Mini na pętli.
Drogie Panie i Panowie zacznijcie już szykować stroje świętojańskie, oraz kwiaty i zioła na wianki, bowiem wieczorem odbędzie się konkurs na najładniejszy strój oraz wianek.
Trzy pierwsze miejsca w obu konkursach będą nagrodzone nagrodami ufundowanymi przez Delikatesy Kredens, Restaurację Kredens oraz Cukiernia YOGI.
Jedną z głównych nagród będzie zaproszenie dla dwóch osób na romantyczną kolację z butelką wina oraz deserem, ufundowaną przez Restaurację Kredens.
Co jeszcze?
Wspólne wicie wianków, pieczenie kiełbasek na specjalnie przygotowanych paleniskach, a po zmierzchu przy blasku pochodni wianki zostaną puszczone na wodę na stawie przy świetlicy.
Od godziny 20 zabawę taneczną “Pod Gwiazdami” rozkręcą i poprowadzą Wodzireje Freak Frak.
Imprezie będą towarzyszyć stoiska gastronomiczno-handlowe.
Tradycyjnie Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkszynie, zadba o nasze podniebienia i ugasi pragnienie.
Oj, będzie się działo !