30 Finał WOŚP w Wilkszynie

30 stycznia w Wilkszynie odbędzie się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co w tym roku przygotował dla mieszkańców  sztab WOŚP Wilkszyn Cukiernia Yogi

Do 30 stycznia trwają licytacje allegro wystawione przez sztab WOŚP z Wilkszyna wśród których znajdują się mi.in: Tort ze sztabowej Cukierni YOGI, beza pavlova, kosz wędzonek Krępickich, kurs mikroskopowania czy pierwszej pomocy dla zwierząt, voucher na zabieg podologiczny, kurs tańca, kolacja z Maciejem Janowskim, obiad z Radną Gminy Miękinia Wilkszyn- Moniką Szymanowską i wiele innych.
Wszystkie licytacje allegro znajdują się: TUTAJ. Można je również śledzić na FB Sztab WOŚP Wilkszyn

W dniu finału Sztab WOŚP Wilkszyn zaprasza na:

12:30 – 17:30 Kwestę na terenie świetlicy wiejskiej przy ul. Sportowej w Wilkszynie gdzie będą czekać sztabowi wolontariusze oraz bigosik i ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkszynie.
14:00 – spotkanie z Maciejem Janowskim, podczas którego kapitan Betard Sparty Wrocław opowie kilka słów o mistrzowskim sezonie a potem rozda setki autografów 🙂
11-17 – W cukierni YOGI będzie czekać masa słodkości.
Finał WOŚP odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego i zgodnego z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w dniu eventu.
Więcej szczegółów na plakacie poniżej.