“Jubileuszowe Śniadanie Mistrzów” w Wilkszynie

Przed nami jubileuszowa, bo XX edycja jazdy indywidualnej na czas Śniadanie Mistrzów. Wyścig pod patronatem wójta Gminy Miękinia Jana Mariana Grzegorczyna.
Czego się spodziewać, w ten niedzielny poranek w Wilkszynie?
Zatankujesz, czyli będzie catering. Lekkie energetyczne śniadanie, kawa, herbata a po pokonaniu trasy – zapraszamy na posiłek (pasta z pesto🍝)
Dasz z Siebie wszystko – dłuższa, bo 30 km oznaczona trasa z bardzo dobrą nawierzchnią, nie będzie łatwo ale … ból przemija a chwała pozostaje.
Puchary za 1, 2, 3 miejsce w kat. open i kobiet, medale we wszystkich kategoriach wiekowych .
Będziesz gwiazdą- pręż łydę i pamiętaj o barwach klubowych – kręcimy film! Tematem zajmą się specjaliści w branży filmowej, którzy kręcili na poprzednich edycjach Media-serwis.tv>
Wypoczniesz – wszystko, co będzie się działo na starcie i trasie, zobaczycie na dużym telebimie przy biurze zawodów Relację filmową i dobrą muzę, będzie przerywał facet, podając czasy przejazdu zawodników z trasy!
O tak, na trasie będą dwa punkty pomiarowe, ustawione przez ultimasport.pl wyniki oczywiście na żywo.Gdyby nagle ktoś krzyknął – Zobacz, bez trzymanki! To będziecie ubezpieczeni, będzie również pomoc medyczna!
Wszystkie te atrakcje wliczone są w opłatę startową .
W peletonie organizatorów jadą: Śniadanie Mistrzów – Adam Pawlikowski, gmina Miękinia i wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn,Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini,Triathlon Club Wrocław.
W wozie technicznym zasiedli:
Gazela dodajemy gazu,Restauracja Kredens, Delikatesy Kredens, Cukiernia YOGI.
Bidony dostarczy Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkszynie.
Kamerę trzyma media-serwis.tv.
Stoperem bawiła się będzie ultimasport.pl
Na drodze stanie – OSP
Zapraszamy …sprawdź się w Wilkszynie

Zob. także FB/sniadaniemistrzow oraz Śniadanie Mistrzów 16 czerwca 2019 r.