Pomoc dla Anety

Pozwólcie, że przedstawię wam Anetę. Aneta ma 25 lat i jest mieszkanką Wilkszyna od urodzenia. Aneta to śliczna mądra dziewczyna. Aneta zawsze miała wokół siebie mnóstwo przyjaciół, cieszyła się życiem jak każda 20-latka. Aneta miała i ma mnóstwo planów na przyszłość. Aneta ma wiele niezrealizowanych marzeń. Aneta przede wszystkim chce cieszyć się życiem.

Niestety dwa lata temu los postawił na jej drodze ogromną przeszkodę w postaci Glejaka. Od tej pory życie Anety posypało się jak domek z kart. Aneta od kilku miesięcy nie opuszcza swojego pokoju, nie dlatego, że nie kocha widoku świata zewnętrznego, choroba spowodowała, że nie ma na to sił. Aneta ma przyjaciół, którzy zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc. Sama jest osobą zbyt skromną by o cokolwiek prosić. Aneta ma przy sobie również dwa maleńkie kotki, które obecnie są jedyną radością w jej życiu. Aneta ma wokół siebie kochających rodziców i siostry, które na co dzień wspierają ją w trudnych chwilach, jednakże sytuacja finansowa nie pozwala im na to by samodzielnie pokrywać koszty leczenia i rehabilitacji.

Aneta jest jedną z nas, bo przecież Wilkszyn to my, tworzymy wspaniałą grupę mieszkańców . Z całego serca wierzę, że mieszkańcy Wilkszyna nie pozostawią Anety bez pomocy.

 Jak można pomóc Anecie?
1. Dokonać wpłaty poprzez zrzutkę założoną przez Anetę – https://zrzutka.pl/moje-dalsze-leczenie-glejak-ii-stopnia.
2. Odwiedzić Bistro Syta Micha, ul Główna 146b-Stabłowice, zjeść pyszny posiłek i zasilić puszkę dla Anety.
3. Przyjść w sobotnie popołudnie 31 sierpnia na Orlik  w Wilkszynie pokibicować drużynom biorących udział  w  Wilkszyńskim Turnieju Ulic w piłce siatkowej i zakupić cegiełkę. 
Więcej szczegółów na temat turnieju – Gramy dla Anety.
4. Każda osoba, która ma pomysł i chęci na włączenie się do akcji pomocy dla Anety , proszona jest o kontakt z sołtysem Wilkszyna, pod nr. tel. 604 070 613 , mailowo: soltys.wilkszyn@gmail.com lub przez przez profil FB/soltys.wilkszyn.
W imieniu Anety dziękuję wszystkim, którzy do tej pory włączyli się do pomocy Anecie.