Dzień Dziecka w Klubie Bączek

Malowanie twarzy, zabawy sensoryczne, swobodna zabawa na matach, gdzie na maluchy czekać będzie wiele zabawek – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla dzieci w nowo otwartym Klubie Bączek. Nie zapomniano także o rodzicach. Do Klubu Bączek zapraszamy w sobotę 1 czerwca od godz. 9.00 do 13.00.

Klub Bączek to miejsce zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Strefa dla dzieci i kawiarnia zostały niedawno uruchomione, wkrótce otwarta zostanie także strefa coworkingowa. Klub znajduje się w Wilkszynie na osiedlu Kalinowym przy ul. Leśnej 19/21.

Z okazji Dnia Dziecka Bączek przygotował wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy czy różne zabawy sensoryczne jak np. malowanie rączkami. Dzieci będą miały także swobodny dostęp do zabawek na matach. W planie także rysowanie, układanie klocków, puzzli, czytanie książeczki i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

Jak zapowiada na swoim profilu na FB/Klub Bączek, oprócz wielu zabaw przygotowano także coś dla podniebienia. Będzie pyszna kawa, lemoniada i świeżo wyciskane soki, a także rozmaite ciasta i ciasteczka – bezglutenowe, bezmleczne, wegańskie i bez cukru.

Więcej o codziennej ofercie Klubu na stronie www.klubbaczek.pl.